Založ si blog

Silikónová kráska

Iste mi dáte za pravdu, že takmer nieto dňa, aby sa na zozname www.zoznam.sk neobjavila, niektorá z celebrit so svojou výraznou dekoltážou, ktorú vo väčšine prípadov zvýrazňujú silikónové implantáty.2146032SILIKONY

V mojom prípade teraz nejde o to, či je dotyčná osoba obdivovaná, alebo zatracovaná bulvárom, no chcem k tomu vyjadriť môj osobný názor.

Pochopiteľne, ako muž rád obdivujem ženy s pekným dekoltom, ale keď sa to už abnormálne preháňa, tak potom aspoň v mojom prípade to nie je obdiv, ale sa tomu iba poriadne zasmejem a kladiem si otázku: Či má takáto žena vo svojej hlave všetko tak ako by to malo byť? Osobne si ani neviem predstaviť, aby som ležal pri, alebo lepšie povedané na žene s prehnanými implantovanými silikónmi. Doslova by mi takáto žena pripadala ako nafukovacia Anča. Podvedome by som mal obavu, že si ju k sebe nemôžem poriadne pritlačiť, lebo by tie jej prsia mohli vyfučať ako prasknutý balón.

Takže, skutočne nemám nič proti rozumnému prístupu, ale pokiaľ by to niektoré ženy s tým silikónovým číslom prehnali až tak, ako som to videl na jednom videu uloženom takisto na zozname.sk, tak toto už skutočne nemá nič spoločného so vkusom. Tá žena mala totiž také prsia, že svojou veľkosťou boli prinajmenšom ako hádzanárske lopty, no keď chcela verejnosti ukázať ako sa im teší a pritom nahá začala vyskakovať od radosti, tak na toto skutočne nebol vábny pohľad. Tie prsiská jej nadskakovali takým spôsobom, že keď boli hore, tak si nimi takmer oplieskavala tvár, a v dolnej polohe jej takmer prekrývali pupok.

Laco

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 245160x
Priemerná čítanosť článkov: 977x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy