Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!
10. októbra 2023 20:02,
Prečítané 903x,
filozof52,
Nezaradené
Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode
Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala parlamentné voľby a preto využije akúkoľvek možnosť na zosmiešnenie polit. strany, ktorá tie voľby vyhrala.
Viem, že Fico Vám leží hlboko v žalúdku – a verejne sa priznávam, že ani ja ho nemám rád -, ale takmer 25 % voličov mu dalo svoj hlas, takže s tým už bohužiaľ nič nenarobíte.
13.06.2026
Svoju polročnú dcérku hodila o zem… Alžbeta sa správala ako zmyslov zbavená… Príbeh je o potomkovi splodenom za železnou oponou… o tom ako ho nemal kto poučiť o nástrahách, aké ho môžu postretnúť počas dospievania… Milá čitateľka, milý čitateľ, touto knihou Ti chcem priblížiť milostné zážitky Adama a jeho peripetie a nástrahy s akými sa [...]
15.10.2023
Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]
23.02.2023
Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]
Celá debata | RSS tejto debaty