Založ si blog

Pán Mikloš, národ by už konečne chcel počuť pravdu!

Je dostatočne známe, ako sa na Slovensku robila kupónová privatizácia pod vedením ekonomického „experta“ Ivana Mikloša, po ktorej nastali privatizačné rabovačky v mene protislovenských mečiarovsko-slotovských gaunerov v spolupráci s poskokmi zo Združenia robotníkov Slovenska, po ktorých začali na dlhých osem rokov úradovať pravicoví zapredanci z SDKÚ, KDH, SMK, ANO, doplnené v jednom volebnom období o komunistov z SDĽ, odkiaľ sa vyliahol aj Robert Fico.

Ako príklad za všetky by mohlo poslúžiť aj toto: Politici z HZDS Ing. Michal Kováč a Ing. Ivan Lexa majiteľovi pivovaru Urpín Pavlovi Čupkovi v roku 1991 boli nútení vypracovať projekt nielen na odbyt piva a nealkoholických nápojov, ale mu museli aj sprostredkovať predaj piva a nealkoholických nápojov?! Ako vidieť, bola to tak ťažká a namáhavá drina, že pivovarník Čupka musel za tento fakturovaný projekt zaplatiť až 2 136 000, – Kčs, slovom dva milióny stotridsaťšesťtisíc Kčs. Tí, ktorí sú trochu rozhľadenejší si položia otázku, či takto pivovarník Čupka neodvádzal povinné provízie politickej strane za možnosť sprivatizovať (dostať) dotyčný pivovar?

Nepochybujem o tom, že súčasný stupeň paranoje bude Vladimírovi Mečiarovi veliť, aby všetko dôrazne poprel, lebo táto faktúra je podľa neho len spravodajskou hrou zo strany KDH, presne v takom štýle, keď ho ako bieleho koňa donútili, aby sa stal fiktívnym majiteľom Elektry. A pokiaľ je paranoja  dedičná, ktovie či o nejaký čas nebudú aj deti Vladimíra Mečiara tvrdiť, že sú taktiež len bielymi koňmi svojich rozsiahlych majetkov, k čomu ich donútili politici KDH.

Vážení čitatelia, projektujte a fakturujte členom ponovembrových vlád a parlamentov, veď Slovensko potrebuje strašne veľa zmien k lepšiemu. Projektujte a fakturujte úžerníkom zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, aby skončili s tyranmi robiacich cez ekonomiku pokusy na slovenskom národe a odškodnili obete týchto zverstiev. Projektujte a fakturujte pobehajom zo spolku Ľudia proti rasizmu, ako aj Jeho Rómskemu Blahorodiu – Sergejovi Danilovi, že skutočných fašistov majú hľadať nielen v ponovembrových vládach a parlamentoch, ale aj vo Svetovej banke a Medzinárodnom menovom fonde. Ako aj to, že tu existuje aj povojnový židovský fašizmus, ktorý je mnohokrát nebezpečnejší pre demokraciu a väčšinu slovenských občanov, ako je zakomponovaný údajný nepriateľ demokracie – Slovenská pospolitosť v niektorých hlavách našich politikov.

Dozvieme sa niekedy, ako v skutočnosti vyzerá projekt vypracovaný sionisticko-židovskými krvilačnými úžerníckymi šelmami zo Svetovej banky a ako aj bez koncentračných táborov a plynových komôr sa dá likvidovať starých, bezbranných, telesne a zdravotne postihnutých slovenských občanov o ktorých sa celodenne stará 51 000 opatrovateľov?

Ako je to možné, že tento projekt si osvojili nielen pravicoví tyrani z SDKÚ-DS, KDH, SMK, ANO, ale aj komunisti zo Smeru-tzv. sociálnej demokracie a z ĽS-HZDS a SNS, ktorí o sebe drzo a cynicky tvrdia, že sú národné a sociálne politické subjekty? Mohli takýchto tyranov cez ekonomiku likvidujúcich vlastných spoluobčanov, skutočne porodiť slovenské ženy – matky?

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Skutočne ide Hegervi o to najlepšie pre Slovákov?

24.01.2023

Heger má 90 poslancov, no presvedčí aj ľudí? (Dočasne poverený premiér Eduard Heger oznámil, že sa lídri bývalej koalície dohodli na termíne predčasných volieb). „Zároveň padla dohoda na pozmeňujúcom návrhu, ktorý bude schválený hneď po prerokovaní v utorok 24. januára, keď sa o zmene ústavného zákona bude rokovať. Dohoda jasne hovorí o tom, že dôjde [...]

Súhlasím s Pelegriniho vyjadreniami k predčasným voľbám

23.01.2023

Hlas žiada predčasné voľby do konca júna. Pellegrini tvrdí, že na odkladanie predčasných parlamentných volieb do septembra nie je žiaden racionálny dôvod. „Vyzývame vládne strany, aby namiesto svojich vlastných politických záujmov uprednostnili záujem Slovenska a dohodli sa na termíne volieb najneskôr do konca júna,“ uviedol v stanovisku líder Hlasu Peter Pellegrini. [...]

Zuzana Čaputová

Čaputová vyzvala ľudí na účasť vo voľbách. Ódor povzbudil, aby nenechali za seba rozhodovať

27.09.2023 19:39

Ľudia by podľa nej nemali hľadať dokonalých politikov, ale najväčšiu mieru stotožnenia s niektorým z kandidátov.

Radoslav Baťo

Baťo pre Pravdu: Pandémiu sprevádzal chaos, ktorý musíme prešetriť

27.09.2023 19:25

Podľa Baťu pandémiu na Slovensku symbolizoval „chaos, zmätočné rozhodnutia či atómovky“.

Péter Szijjártó

Szijjártó vstúpil do kampane, slovenská diplomacie si pre jeho výroky predvolala maďarského veľvyslanca

27.09.2023 19:21

Szijjártó vystúpil na viacerých miestach na južnom Slovensku a podporil politikov Aliancie.

Jadrový reaktor / jadrová elektráreň /

Prvú poľskú jadrovú elektráreň postavia Američania, v turistickej destinácii

27.09.2023 18:33

Tak ako 20. storočie patrilo uhliu a rope, tak 21. storočiu patrí jadru, uviedol minister Morawiecki.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 249
Celková čítanosť: 236594x
Priemerná čítanosť článkov: 950x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy