Založ si blog

Veru Anička je to ťažko stráviteľné, keď už nie si vo vláde…

belousovova-2010

Anna Belousovová sa dnes v parlamente prezentovala svojim vystúpením plným invektív a osobných útokov takým spôsobom, že na niečo také sa skutočne odhodlá iba človek, čo nemá chrbtovú kosť a ani štipku hanby. Zaútočila na celú koalíciu, ktorá sa podľa nej dostala do parlamentu podvodom.

Z nečestnosti obvinila Igora Matoviča, poslancov za Most-Híd a členov OKS z protislovenských postojov. Tí jej vystúpenie označili za slohové cvičenie so známkou nedostatočná. Matovič jej dokonca odkázal, že robí hanbu kresťanom, keď v minulosti ani nemukla proti zlodejčine, ktorá sa páchala bezbožným spôsobom.
Vaše predvolebné programy obsahovali množstvo klamstiev a nesplniteľných sľubov,“ uviedla Belousovová. Vláda chce podľa nej preniesť ťažkosti na občana v prospech kapitálu a pokračovať v privatizácii „rodinného striebra.“ Nadväzuje tak na odkaz dvoch kabinetov Mikuláša Dzurindu. Koalícia podľa nej nemôže priniesť novú politickú kultúru, lebo stojí na podplácaní a kupovaní poslancov, ktoré sa podľa nej malo diať za druhej vlády Mikuláša Dzurindu. Koaličným poslancom adresovala viacero osobných invektív. Vy ste to ani nečítali, vy len budete dvíhať svoje ručičky,“ vyhlásila.

Koalíciu považuje za ideovo roztrieštenú a nejednotnú, s minimálnym prienikom programov.Na obyčajných ľudí vám nakašľať. Zastupujú len svoje ciele…. Vy nie ste obyčajný človek, vy ste nečestný človek a politický špekulant. Som 15 rokov v politike a ešte ma nikto neohodnotil na 20 miliónov eur,“ uviedla na adresu Igora Matoviča. Poslancov za Most-Híd a členov OKS podľa nej spájajú protislovenské protinárodné záujmy. Nová vláda podľa nej rezignuje na energetickú bezpečnosť Slovenska a národnoštátne záujmy.

Kde beriete odvahu hovoriť o podvodoch na voličoch, o klamaní ľudí, keď predajom emisií za vašej vlády prišlo Slovensko o dve miliardy korún. Dodnes sa nikto neospravedlnil,“ reagovala poslankyňa za SDKÚ-DS Jarmila Tkáčová.
Strhnite si kríž, robíte hanbu kresťanom,“ vyzval podpredsedníčku SNS Matovič. Podľa jeho slov v minulom volebnom období „ani nemukla, keď sa tu bezbožným spôsobom páchala zlodejčina a vykrádačky.“

Ja ako občan v žiadnom prípade nechcem obhajovať terajšiu koalíciu, lebo je v nej hodne poslancov, ktorých by som najradšej videl na smetisku dejín a poniektorých aj za mrežami, ale vystúpenie podpredsedníčky SNS si aj z mojej strany nezaslúži lepšiu známku ako nedostatočnú.

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 254069x
Priemerná čítanosť článkov: 1012x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy