Založ si blog

…Neublížil som žiadnemu z vás. Dúfam, že už definitívne!!!

Vo vnútri Ľudovej strany Hnutie za demokratické Slovensko sa po prehratých voľbách diskutuje aj o zmenách na poste predsedu strany a užšieho vedenia. Potvrdil to aj podpredseda HZDS Miroslav Jureňa po rokovaní v Detve: „Určite sa diskutuje aj o tom. Veď predseda bude mať 68 rokov, diskutuje sa,“ reagoval Jureňa na otázku, či predseda Vladimír Mečiar, alebo štruktúry vo vnútri strany uvažujú o zmene na čelnom poste.

Nepriamo to potvrdil aj podpredseda Jozef Habaník, ktorý vyhlásil, že všetky varianty vývoja sú otvorené, teda aj tá bez súčasného predsedu. Jureňa tvrdí, že Mečiar zatiaľ nemá nástupcu a nediskutujú ešte o konkrétnych menách „Nie, zatiaľ nástupca nie je. Do takých osobných vecí sme nešli,“ dodal.

meciar03_resTakto milí Slováci sa správa človek, ktorý ak by bol chlap, akým sa tu za posledných 20 rokov vystatoval, tak by predstúpil pred média a oznámil by toto: Vážení občania, čo bolo, – bolo, ak môžte, tak mi to odpusťte, veď nakoniec ma bude aj tak súdiť ten NAJVYŠŠÍ.

Predseda HZDS Vladimír Mečiar sa od volieb schováva. V sobotu ráno ušiel pred novinármi do hotela Detva v Detve zadným vchodom. Niekoľko hodín rokoval s okresnými a krajskými predsedami a odišiel ďalším nepoužívaným východom. Pred verejnosťou ho chránilo rýchle auto, bočné vchody a hovorcovia pri dverách. – Ja si skutočne ani neviem predstaviť kohokoľvek z politikov, žeby sa tak ako Mečiar neschovávali za svoje hriechy, ktoré na Slovensku napáchali za posledných 20 rokov. A takto sa správa muž, ktorého v čase najväčšej slávy volilo viac ako milión Slovákov. Dnes sa správa ako politický outsider. V sobotu sa skryl s vernými v hoteli uzavretom pre HZDS a pripravuje stranu na komunálne voľby.

Strana sa podľa podpredsedu sústreďuje na komunálne voľby. Bude však musieť upraviť a zmodernizovať stranícke štruktúry a do septembrového republikového predsedníctva aj zanalyzovať volebnú porážku. „Chceme sa vrátiť. Voľby budú možno skôr ako o štyri roky,“ uzavrel Habánik.

A ja si dovolím Habánikové slovo možno poopraviť na slovo: určite!!!

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 245177x
Priemerná čítanosť článkov: 977x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy