Založ si blog

Slotovcom sa zapáčili hrubé zlaté reťaze

sm-0505-003f-bilbordTB.rw

SNS sa aj slamky chytá, len aby získala voličov. Bilbord, ktorý vytiahla vládna strana iba potvrdzuje úbohosť s akou sa jej čelní predstavitelia prezentujú pred občanmi.

Jedná vec sa im, ale poprieť nedá, a to tá, že sledujú reakcie diskutérov k článkom v ktorých sú zmienky o Rómoch, hlavne tých, ktorí páchajú kriminálne výtržnosti.

Podpredsedníčka SNS a Národnej rady Anna Belousovová to aj potvrdila svojim vyjadrením k obhajobe ich bilbordu, že nie je rasistický ani protirómsky. Podľa nej to odrážajú štatistiky, ktoré ukazujú, že „Cigáni najviac odčerpávajú zo sociálneho systému a nechcú pracovať“. V akých štatistikách sa to dočítala, neprezradila, no my všetci vieme reakcie čitateľov, ako sa vyjadrujú k rómskej otázke, veď nakoniec sa to potvrdilo aj v prípade, keď sa v médiách objavil článok s titulkom: SNS láka voličov na rasizmus, lebo netrvalo to dlho a diskusia k tomuto textu bola zastavená pre veľké množstvo príspevkov, ktoré porušovali Kódex diskutujúceho.

Celkový dojem je v skutočnosti taký, že tento bilbord zatiaľ vyvolal len vlažné reakcie.

Slovenska verejnosť je už prejedená poznámkami predsedu strany Jána Slotu. Veď nás nimi zásobuje  už viac ako desať rokov, ale aby v Rómskej oblasti jeho strana urobila niečo pozitívne, tak aspoň ja som nič také nepostrehol. (Hlavne, že veľmi rád túto oblasť kritizuje).

Môj názor je, že najlepšie by bolo pre SNS ak by zo svojich čelných pozícii Belovsovová so Slotom odstúpili a to by bolo pre preferencie SNS podstatne výhodnejšie ako takýto bilbord.

Laco

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 245200x
Priemerná čítanosť článkov: 977x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy