Založ si blog

Rozdiel medzi mnou a politikmi

Ak by sa ma niekto spýtal, aký je rozdiel medzi tým, keď občanov klamú politici a keď ich klamem ja, tak by som odpovedal, že žiadny.

meciar_tasr-r385

Najvyšší politickí predstavitelia v našej krajine už 20 rokov suverénne občanom klamú do oči, že všetok majetok, ktorý nadobudli počas svojej politickej kariéry získali svojou poctivou prácou a prostredníctvom svojich platov a odmien.

dzurinda_mikulas_mikrofon4_09_1

Ja tvrdím, že aj by sa tomu dalo uveriť, ale muselo by to byť v tom prípade, že tí naši politici by museli svoje poslanecké, alebo vládne stoličky zohrievať najmenej 80 a poniektorí až 300 rokov.

Predvčerom som sa vám pochválil, že keď som bol v to ráno s košom, tak som vedľa kontejnera v preložených novinách našiel poriadnu kôpku zelených bankoviek, od prekvapenia a celkového dojatia som ich ešte ani teraz neprepočítal. Nominálna hodnota každej bankovky bola 100 a celkove ich tam bolo zhruba 60 – 70 kusov.

Pochopiteľne vystrelil som si z vás a klamal som vám tak, ako naši politici. Hoci v tom mojom prípade to tak trochu pravda bola, no iba čiastočná. Totiž v tej noci som mal skutočne živí sen, že som tie peniaze našiel, ale malo to len ten háčik, že to boli tie zelené, ešte federálne – Československé.

fico_resize-r944

Pointa je tá, že ja mám i naďalej holý zadok a naši politici sa mi vyškierajú zo svojich predvolebných a velikánskych bilboardov, že oni sú pripravený vytiahnuť ma z mojej krízy.

Nechcem byť, zlým prorokom, len mám veľmi veľkú obavu, aby sme za chvíľu nedopadli ako Gréci.

Laco

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 245198x
Priemerná čítanosť článkov: 977x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy