Založ si blog

Zásadový Fico a jeho paragrafy

Už som sa stretol aj s takouto otázkou: Ako môže niekto veriť právnikom , keď cely život sa len učia prekrúcať paragrafy a pravdu ?

Ja tvrdím, že princíp spočíva v tom, že tí čo majú prachy a ešte k tomu nelegálne nadobudnuté, tak tí právnikom veria a ešte sú im aj vďační za to, že tie paragrafy prekrúcajú.

Skutočne sa nestačím čudovať, dokedy chcú Slováci tolerovať ten zdevastovaný systém, ktorý prevláda v našej krajine na politickej scéne?!

Najradšej by som sa nechal vyniesť v koši obrovského balóna so silným ozvučovacím zariadením, ale do takej výšky, aby ma videlo celé Slovensko a do mikrofónu by som hlasne kričal: Slováci, kedy už konečne poviete dosť! Už nepotrebujeme na Slovensku “50 ministerstiev” ani 150 členný parlament! Kedy už začnete vyžadovať od tých príživníkov pri korytách aj niečo také, aby konečne robili to, čo bude prínosom pre celú spoločnosť a nie pre ich peňaženky?!

Veď môže sa niečo také stať v normálnej demokratickej krajine ako u nás, že kukláč dostane za bitku peňažný trest?  Toto nie je nič iné ako ochrana parazitov. Určite keby to nebol policajt tak by šiel sedieť. Ale tento štát podporuje parazitov v uniformách v trénovaní násilia, aby boli v kondícii, keď bude treba mlátiť demonštrantov.
Nepochopím kedy si už Slováci uvedomia, že toto skutočne stojí za to, aby sa už nad tým poriadne a veľmi vážne zamysleli?!
Skutočne nechápem kedy mlčiacej väčšine dôjde, že vláda t.j. štát nepotrebuje takých policajtov aby sa správali slušne a pomáhali ľuďom v núdzi, poprípade aj vysvetľovali, čo kde, kam a na koho sa obrátiť, keď to najviac potrebujú???

Naša vláda jednoznačne potrebuje vygumované hlavy s veľkými svalmi aby nám, ktorí poukazujeme na nedostatky politikov – zapchali ústa a poprípade nás aj strčili za mreže aby od nás mali pokoj.

Laco

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 254058x
Priemerná čítanosť článkov: 1012x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy