Zajtra už naši vyhrajú!

Skutočne začínam ľutovať, že som nenavštívil niektorú tipovaciu kanceláriu a nevsadil na výhru našich „chlapcov“.

Naposledy som podal sazku zhruba pred 25 rokmi, ale nikdy som nič nevyhral. Zaujimavé však bolo to, že v čase keď som sazku nepodal a iba tak sám pre seba som tipoval, tak stále som sa utrafil, a keby to bolo iba raz, tak by som si povedal náhoda!

No, ale teraz si hovorím, že dobre, že som skutočne netipoval, lebo z mojich skúsenosti to tak vychádza, že zajtra by naši odchádzali zo štadióna s ovisnutým nosom.

Koho však najviac ľutujem, tak to sú zachrankári, ktorí budú mať zajtra večer pohotovostnú službu, lebo toľkých ožranov ako budú musieť zajtra preberať k životu, tak to si už teraz dovolím tvrdiť, že na Slovensku ich toľko nebolo za celých 20 rokov .

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

vráskavec

Po silnej zrážke s člnom pri pobreží New Jersey zahynul vráskavec minke

03.08.2025 18:55

Z člna vypadol jeden človek. Veľryba následne odplávala preč.

gaza

V Gaze zahynulo 27 ľudí snažiacich sa získať humanitárnu pomoc, píše AP

03.08.2025 17:45, aktualizované: 18:46

Celkový počet obetí podvýživy v pásme dnes vzrástol na 175, a to vrátane 93 detí.

Štrajk železničiarov v Nemecku

Tretí úmyselne založený požiar za dva dni. Nemecké železnice majú problém, k útokom sa prihlásilo „komando“

03.08.2025 17:08

Prvé dva požiare spôsobili zrušenie stoviek vlakových spojov, odohrali sa v západnom Nemecku.

poľsko tank

Poľsko bude mať už o päť rokov viac tankov ako ich mocnosti Západu majú teraz

03.08.2025 16:09

Kontrakt v hodnote vyše šesť miliárd eur je ďalším krokom v rozširovaní poľskej armády.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 276858x
Priemerná čítanosť článkov: 1103x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy