Založ si blog

Ruský Medveď na Slovensku

5292MEDVED

Skutočne sú tí najsilnejší muži sveta takí samovrahovia, že aj napriek tomu, že im hrozí v inej krajine atentát, tak aj napriek tomu tam idú? Predsa len v dávnejších časoch boli vladári v tejto oblasti prezieravejší a opatrnejší, miesto toho aby niekam cestovali, tak vyslali svojho kuriéra s depešou a neriskovali, že padnú do zajatia, alebo, že im niekto siahne na život.

Je to pre mňa skutočne záhada, čo tým chcú takýto politici dokázať? Azda iba to, že sú si istí, že sa im nič nestane.

Tisícky policajtov a vojakov v uliciach, desiatky odstreľovačov, dokonca sa to ešte monitoruje vrtuľníkom a do programu sú nasadené aj vojenské stíhačky na ochranu a bezpečnosť takého štátnika. Nikoho pri tom ani nenapadne, že práve z tých ľudí by si niekto mohol povedať, že si nemôže dovoliť, aby mu taká trofej unikla, najmä keď by za tým bol riadny balík peňazí.

dmitrij-medvedev

Na Slovensku prichádza do úvahy ešte oveľa jednoduchšia alternatíva, ktorá by sa dala uskutočniť. Dnes nie je žiadny problém, aby si atentátnik zakúpil policajnú, alebo vojenskú uniformu a nenápadne sa votrel medzi tých, ktorí sú poverení ochranou štátnika a potom by svoj zámer bez najmenších problémov dokonal.

Laco

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 245142x
Priemerná čítanosť článkov: 977x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy