Založ si blog

Slováci, neviem ako vám, ale mne sa už prejedli volebné kortešačky

Mečiar sa teraz oháňa frázou: musíme bojovať proti korupcii! Nejdem teraz v rýchlosti spočítavať tie roky počas ktorých bol premiérom a podpredsedom vlády, no ak sa nemýlim tak tých rokov bude aj vyše desať, a on až teraz chce vytiahnuť do boja proti korupcii, ktorá podľa neho na Slovensku enormne narástla.
Tvrdí – citujem: bude musieť platiť zásada prevencie, prehľadnosti a vyššej trestnosti. Ak tieto princípy nedodržíme, v podstate na veciach nič nezmeníme a budeme sa potácať zbytočne ďalej. Musí podľa neho dôjsť k dôraznej zmene zákonov a prijatiu komplexného vládneho programu na boj proti korupcii. Slovensko by potom bolo možné v priebehu roku 2010 až 2013 zaradiť medzi krajiny s najnižšou mierou korupcie. – Koniec citátu. meciar_tasr-r385

Korupcia v štáte podľa Mečiara bujnie.
Keď sa Mečiar v deväťdesiatych rokoch správal na Slovensku, tak ako keby bol Bohom, tak vtedy sa akosi neponáhľal takéto zákony presadiť, ale teraz, krátko pred voľbami, keď preferencie jeho hnutia očividne idú nadol, tak pridáva na obrátkach a argumentuje ďalšími uvedomelými hláškami, aby mu jeho voliči sadli na lep: prísť do štátnej správy a prideliť si peniaze, ktoré ako súkromník strovím? No zbohom, to nie je možné. Pán Mečiar má buď krátku pamäť, alebo spolieha sa na to, že tu krátku pamäť majú voliči, lebo za jeho vlády z druhej polovice deväťdesiatych rokov sa mu kladie za vinu divoká privatizácia štátneho majetku.
Aby bol Mečiar ešte viac presvedčivejší, tak za horúca zaútočil na svojho rivala Jána Slotu a pýtal si od SNS 15 až 30 percent za dotácie.
Laco

Očkovacia kampaň na Slovensku je agresívna, propagandistická a málo informatívna.

01.08.2021

Peter Weiss, apeluje, že pred treťou vlnou je potrebné urobiť komunikačný aj strategický zvrat. „Vakcinačná kampaň zlyháva a vláda tento svoj neúspech teraz kompenzuje tvrdosťou prijímaných opatrení. To podľa Petra Weissa vyvoláva reakciu nespokojných ľudí, ktorí začali protestovať v uliciach.“ Oproti máju stúpol počet respondentov, ktorí odmietajú očkovanie. Z [...]

Exprezident sa chváli tým, že vďaka Luniku IX je Hlavná ulica taká krásna

23.10.2017

Otvorená spoveď exprezidenta Schustera: Odhalenie z detstva, v jeho izbe sa odohrávalo peklo „Otec pil a bil ma, hovorí dnes bývalý prezident Slovenskej republiky Rudolf Schuster. Bol tvrdý a išiel si za svojim. A aj vďaka nemu dosiahol prezident Schuster vo svojej kariére tak veľa.“ O tom, aký bol otec exprezidenta Rudolfa Schustera (83), vie len málokto: „Mal som otca, ktorý [...]

Paradox, natočí sa film a až po jeho zhliadnutí sa poškodení prebúdzajú!

22.10.2017

Veru, takí sme my Slováci /česť výnimkám/, poniektorým ľuďom sa až príliš ukrivdilo počas vládnutia Mečiara, no ich problémy sa skrývali pod koberec, a po natočení filmu Únos a filmu Mečiar – hlavne po ich zhliadnutí v kinách – sa zrazu roztrhlo vrece so sťažnosťami na Mečiara a pomaly niet dňa v ktorom by v médiách nefiguroval nejaký článok k tejto [...]

Robert Fico

Fico: Zrušenie práva veta je pre Smer neprekročiteľná červená čiara

15.08.2022 20:08

Fico tvrdí, že právo veta členských krajín EÚ má obrovský význam v praktickom živote.

Ukrajina Rusko vojna Charkov uarus

Ukrajina s protiútokom vyčkáva, Rusi sa obracajú na Severnú Kóreu. Smeruje svet do veľkej vojny?

15.08.2022 19:48

Ako sa vyvíja vojna na Ukrajine a ako veľmi vážne máme brať zbližovanie sa Ruska so Severnou Kóreou či ostatnými autoritárskymi krajinami? V podcaste denníka Pravda odpovedá generál Pavel Macko.

Kajetán Kičura

Kičura zlaté tehličky mal. Podľa polície boli aj v sejfe, len v bankovom

15.08.2022 18:45

Robert Fico uviedol, že Kičurove zlaté tehly v sejfe sú blud, a Kičura nemá ani sejf. Polícia na to reagovala, že tehličky existujú a v sejfe ich mal - v bankovom.

Prigozin

Zavaril Putinovmu kuchárovi ruský novinár? Žoldnierom zbombardovali štáb

15.08.2022 18:22

Na začiatku bola fotografia, ktorou sa ruský vojnový reportér pochválil stretnutím s vlastníkom žoldnierskej armády pred jej štábom v Donbase. Do týždňa budovu Ukrajinci zrovnali so zemou.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 246
Celková čítanosť: 218381x
Priemerná čítanosť článkov: 888x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy