Založ si blog

Slováci, neviem ako vám, ale mne sa už prejedli volebné kortešačky

Mečiar sa teraz oháňa frázou: musíme bojovať proti korupcii! Nejdem teraz v rýchlosti spočítavať tie roky počas ktorých bol premiérom a podpredsedom vlády, no ak sa nemýlim tak tých rokov bude aj vyše desať, a on až teraz chce vytiahnuť do boja proti korupcii, ktorá podľa neho na Slovensku enormne narástla.
Tvrdí – citujem: bude musieť platiť zásada prevencie, prehľadnosti a vyššej trestnosti. Ak tieto princípy nedodržíme, v podstate na veciach nič nezmeníme a budeme sa potácať zbytočne ďalej. Musí podľa neho dôjsť k dôraznej zmene zákonov a prijatiu komplexného vládneho programu na boj proti korupcii. Slovensko by potom bolo možné v priebehu roku 2010 až 2013 zaradiť medzi krajiny s najnižšou mierou korupcie. – Koniec citátu. meciar_tasr-r385

Korupcia v štáte podľa Mečiara bujnie.
Keď sa Mečiar v deväťdesiatych rokoch správal na Slovensku, tak ako keby bol Bohom, tak vtedy sa akosi neponáhľal takéto zákony presadiť, ale teraz, krátko pred voľbami, keď preferencie jeho hnutia očividne idú nadol, tak pridáva na obrátkach a argumentuje ďalšími uvedomelými hláškami, aby mu jeho voliči sadli na lep: prísť do štátnej správy a prideliť si peniaze, ktoré ako súkromník strovím? No zbohom, to nie je možné. Pán Mečiar má buď krátku pamäť, alebo spolieha sa na to, že tu krátku pamäť majú voliči, lebo za jeho vlády z druhej polovice deväťdesiatych rokov sa mu kladie za vinu divoká privatizácia štátneho majetku.
Aby bol Mečiar ešte viac presvedčivejší, tak za horúca zaútočil na svojho rivala Jána Slotu a pýtal si od SNS 15 až 30 percent za dotácie.
Laco

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 254068x
Priemerná čítanosť článkov: 1012x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy