Založ si blog

Ženy: nikdy nepochopíte mužov, lebo ste ženy.

Nejdem do detailov rozpitvávať metódu Darwinovej teórie, ani vznik Homo sapiens sapiens, ani metódu o biblickom stvorení muža a ženy. Tie teraz nechám na pokoji. Jednou vetou povedané: nebudem sa týmto odborníkom miešať do ich remesla. No prírodu a jej zákony hádam posúdiť môžem.

Z vlastných a dlhoročných skúsenosti si dovolím tvrdiť, že ženy sa nikdy nedokážu dopátrať pravdy o tom prečo ich podvádzajú ich manželské polovičky. Príroda, tá sa oklamať nedá a takisto aj prirodzeným pudom je veľmi ťažké odolať. Ako nedokážeme rozkázať vetru ani dažďu, tak by sa aj ženy mali zmieriť s tým, že ich muži „slintajú“ po iných ženách, a hlavne ženách krajších.

Kým sa v historických dobách viedli vojny v ktorých milióny zdravých mužov padlo  kvôli hlúpym rozhodnutiam svojich panovníkov, tak ženy tých padlých mužov ani nemali čas zaoberať sa nejakou žiarlivosťou, ba dokonca mnohé boli rady, keď sa našiel taký chlap, ktorý obhospodáril nie len ich role, ale „aj ich malé záhradky“.

Teraz mnohé ženy už od prvých chvíľ manželského spolunažívania žiarlia a podozrievajú svojich mužíčkov, že im behajú aj za inými sukňami. Keby sme sa my muži správali tak, ako je to v zvieracej ríši, tak by sme sa veľmi skoro vyvraždili a mnohé ženy by boli rady, že ich obhospodaruje jeden a ten samí muž.

Nepochybujem o tom, že mnohí zareagujú protestom kresťanských zákonov a manželskou vernosťou, či prísahou. No tým odkazujem, že dodržať sa to dá, ale vyžaduje si to veľa odriekania od pokušení, ktoré vy ženy samé vytvárate. Takže jednoducho povedané proti vetru sa močiť dá, ale jednoznačne budete celé omočené.

Myslím si, že je to úplne normálne a prirodzené, že ak človek a hlavne zdravý chlap vidí  peknú a mladú ženu, tak si ani nedokáže odpustiť nejaké komentáre k jej postave, k očiam, či celkovému vzhľadu. Dovolím si tvrdiť, že okrem čerstvo (až po uši) zaľúbených novomanželov a zopár pod papučových mužov – by takto reagovali všetci muži.

No najskôr bude pes zakopaný túto: som takmer stopercentne presvedčený o tom, že za tým všetkým treba hľadať ženskú závisť.

Laco

Čo sa deje s blogoviskom Pravda?

15.10.2023

Takmer týždeň sa snažím prihlásiť na môj blog realista1 a vyzerá to tak, že systém je preťažený a prihlásiť sa nie je možné, a keď sa mi konečne podarilo prihlásiť, tak bohužiaľ nie na môj nový blog, ale na starý blog filozof52. PS Pokúšal som sa napísať správu administrátorovi, že aký mám problém, ale systém ma upozornil, že moja správa administrátorovi [...]

Exminister Naď, veľké zemetrasenie na východe by bolo, ak by voľby vyhrali Vaši modrí idioti!

10.10.2023

Na úkor včerajšieho zemetrasenia na Východnom Slovensku si nemiestne zažartoval exminister Naď! K jeho žartu mu ľudia odkázali stručne a jasne: Je to úbohé a trápne. Viac sa o tom dozviete z tohto zdroja Exminister-Nad-prestrelil–Nemiestne-zarty-o-zemetraseni-na-vychode Pán Naď, ste úbožiak, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho polit. strana nevyhrala [...]

Ruská armáda je garantom stability, tvrdí Putin

23.02.2023

Zajtra bude 1. výročie Putinovej vojny na Ukrajine. Nechcel by som sa zajtra nachádzať na Ukrajine (na ktoromkoľvek mieste), obzvlášť nie v Kyjeve. Dnes ruský prezident označil ruskú armádu za garanta národnej bezpečnosti a prisľúbil zvýšenie vojenskej výroby. (TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP). „Moderná a účinná armáda sú zárukou bezpečnosti a [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

filozof52

Píšem o tom, čo prináša život...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 251
Celková čítanosť: 254061x
Priemerná čítanosť článkov: 1012x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy